SBRT10U60D1Q-13
DigiKey raktári szám
31-SBRT10U60D1Q-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-SBRT10U60D1Q-13CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-SBRT10U60D1Q-13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBRT10U60D1Q-13
Leírás
DIODE SBR 60V 10A TO252
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 10A Felületszerelt TO-252 (DPAK)
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
400 µA @ 60 V
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Gyártói tokozás
TO-252 (DPAK)
Vezetési áram (Io)
10A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
520 mV @ 10 A