SBR6200CTL-13
DigiKey raktári szám
31-SBR6200CTL-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-SBR6200CTL-13CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-SBR6200CTL-13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBR6200CTL-13
Leírás
DIODE ARRAY SBR 200V 3A TO-252-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 200 V 3A Felületszerelt TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
850 mV @ 3 A
Gyártó
Diodes Incorporated
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)
Sorozat
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 200 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Technológia
Super Barrier
Gyártói tokozás
TO-252-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Alap típusszám
Vezetési áram (Io) (diódánként)
3A