SBR3150SB-13
DigiKey raktári szám
SBR3150SB-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SBR3150SB-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
SBR3150SB-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBR3150SB-13
Leírás
DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMB
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 150 V 3A Felületszerelt SMB
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
820 mV @ 3 A
Gyrt.
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Sorozat
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 150 V
Gyártói tokozás
SMB
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
150 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
3A