SBR2U100LP-7
DigiKey raktári szám
SBR2U100LP-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SBR2U100LP-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
SBR2U100LP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBR2U100LP-7
Leírás
DIODE SBR 100V 1.5A X1DFN14113
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 1,5A Felületszerelt X1-DFN1411-3
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 100 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
X1-DFN1411-3
Vezetési áram (Io)
1,5A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
850 mV @ 1.5 A
Alap típusszám
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)