SBR1U150SA-13
DigiKey raktári szám
SBR1U150SA-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SBR1U150SA-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
SBR1U150SA-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBR1U150SA-13
Leírás
DIODE SBR 150V 1A SMA
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 150 V 1A Felületszerelt SMA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SBR1U150SA-13 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 150 V
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
150 V
Gyártói tokozás
SMA
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
700 mV @ 1 A