NX3221E0156.250000 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
CTS-Frequency Controls
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
CTS-Frequency Controls
Raktáron: 0
Adatlap
EPSON
Raktáron: 125
Paraméterek tekintetében egyenértékű
ECS Inc.
Taitien
Siward
Raktáron: 200
Siward
Raktáron: 200
SiTime
SiTime
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SaRonix-eCera™ NX
NX3221E0156.250000
DigiKey raktári szám
NX3221E0156.250000-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
NX3221E0156.250000
Leírás
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
80mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,041" (1,05mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. üzemi áram
40mA