LM4040C25FTA
DigiKey raktári szám
LM4040C25FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LM4040C25FCT-ND - Vágott szalag (CT)
LM4040C25FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM4040C25FTA
Leírás
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sönt Referenciafeszültség IC ±0,5% SOT-23-3
EDA / CAD modellek
LM4040C25FTA modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
100ppm/°C
Gyártó
Diodes Incorporated
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
35µVrms
Katódáram
68 µA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Kimeneti áram
15 mA
Alap típusszám
Tűrés
±0,5%