FL2500123Z
DigiKey raktári szám
FL2500123ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
FL2500123ZCT-ND - Vágott szalag (CT)
FL2500123ZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FL2500123Z
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±30ppm kristály 20pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 80°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
MHz kristály
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
25 MHz
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,78mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
20pF