FH1220003Z
DigiKey raktári szám
FH1220003ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
FH1220003ZCT-ND - Vágott szalag (CT)
FH1220003ZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FH1220003Z
Leírás
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12.288 MHz ±20ppm kristály 18pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
MHz kristály
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvencia
12.288 MHz
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
18pF