DP350T05-7
DigiKey raktári szám
DP350T05DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DP350T05DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DP350T05DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DP350T05-7
Leírás
TRANS PNP 350V 0.5A SOT-23-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris (BJT) tranzisztor PNP 350 V 500 mA 50MHz 300 mW Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DP350T05-7 modellek
Kategória
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
20 / 50mA, 10V
Gyrt.
Max. teljesítmény
300 mW
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tranzitfrekvencia
50MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tranzisztor típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. kollektoráram (Ic)
500 mA
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
350 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
1V / 5mA, 50mA