DMTH4008LFDFW-7 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
N csatornás 40 V 11,6A (Ta) 990mW (Ta) Felületszerelt U-DFN2020-6 (SWP) (Type F)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DMTH4008LFDFW-7
DigiKey raktári szám
DMTH4008LFDFW-7-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMTH4008LFDFW-7
Leírás
MOSFET N-CH 40V 11.6A 6UDFN
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
14.2 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1030 pF @ 20 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
990mW (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Gyártói tokozás
U-DFN2020-6 (SWP) (Type F)
Rds On (max.) / Id, Ugs
11,5mohm / 10A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA