DMT6007LFGQ-7
DigiKey raktári szám
31-DMT6007LFGQ-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-DMT6007LFGQ-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-DMT6007LFGQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMT6007LFGQ-7
Leírás
MOSFET N-CH 60V 15A PWRDI3333
Részletes leírás
N csatornás 60 V 15A (Ta), 80A (Tc) 2,2W (Ta), 62,5W (Ta) Felületszerelt POWERDI3333-8
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DMT6007LFGQ-7 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
41.3 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2090 pF @ 30 V
Teljesítményveszteség (max.)
2,2W (Ta), 62,5W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
4,5V, 10V
Gyártói tokozás
POWERDI3333-8
Rds On (max.) / Id, Ugs
6mohm / 20A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 250µA