DMT4004LPS-13
DigiKey raktári szám
DMT4004LPS-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMT4004LPS-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMT4004LPS-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMT4004LPS-13
Leírás
MOSFET N-CH 40V 26A PWRDI5060
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 40 V 26A (Ta), 90A (Tc) 2,6W (Ta), 138W (Ta) Felületszerelt PowerDI5060-8
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DMT4004LPS-13 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
82.2 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4508 pF @ 20 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
2,6W (Ta), 138W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Gyártói tokozás
PowerDI5060-8
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,5mohm / 50A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA