DMP3007LSS-13
DigiKey raktári szám
31-DMP3007LSS-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-DMP3007LSS-13CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-DMP3007LSS-13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMP3007LSS-13
Leírás
MOSFET P-CH 30V 14A 8SO T&R 2
Részletes leírás
P-csatornás 30 V 14A (Ta) 1,4W (Ta) Felületszerelt 8-SO
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,8V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
64.2 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±25V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2826 pF @ 15 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
1,4W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
8-SO
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
7mohm / 17A, 10V