DMP2100U-7
DigiKey raktári szám
DMP2100U-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMP2100U-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
DMP2100U-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMP2100U-7
Leírás
MOSFET P CH 20V 4.3A SOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 20 V 4,3A (Ta) 800mW (Ta) Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1,4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
9.1 nC @ 4.5 V
Ugs (Max)
±10V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
216 pF @ 15 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
800mW (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
20 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
1,8V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
38mohm / 3,5A, 10V