DMP2008UFG-13
DigiKey raktári szám
DMP2008UFG-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMP2008UFG-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMP2008UFG-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMP2008UFG-13
Leírás
MOSFET P-CH 20V 14A PWRDI3333
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 20 V 14A (Ta), 54A (Tc) 2,4W (Ta), 41W (Ta) Felületszerelt POWERDI3333-8
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
72 nC @ 4.5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±8V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6909 pF @ 10 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
2,4W (Ta), 41W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
20 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
POWERDI3333-8
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
1,5V, 4,5V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
8mohm / 12A, 4,5V