DMP2006UFGQ-13
DigiKey raktári szám
31-DMP2006UFGQ-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-DMP2006UFGQ-13CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-DMP2006UFGQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMP2006UFGQ-13
Leírás
MOSFET P-CH 20V PWRDI3333
Részletes leírás
P-csatornás 20 V 17,5A (Ta), 40A (Tc) 2,3W (Ta), 41W (Ta) Felületszerelt POWERDI3333-8
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
200 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±10V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
7500 pF @ 10 V
Teljesítményveszteség (max.)
2,3W (Ta), 41W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
20 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
1,5V, 4,5V
Gyártói tokozás
POWERDI3333-8
Rds On (max.) / Id, Ugs
5,5mohm / 15A, 4,5V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
1V / 250µA