DMN6040SSD-13
DigiKey raktári szám
DMN6040SSD-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMN6040SSD-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMN6040SSD-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMN6040SSD-13
Leírás
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SO
Részletes leírás
MOSFET tömb 60V 5A 1,3W Felületszerelt 8-SO
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA
Gyártó
Diodes Incorporated
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
22,4nC / 10V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1287pF / 25V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
1,3W
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfiguráció
2 N csatornás (dupla)
Rögzítés módja
Felületszerelt
FET jellegzetessége
logikai FET
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Drain-source feszültség (Udss)
60V
Gyártói tokozás
8-SO
Drain áram (Id) 25°C-on
5A
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
40mohm / 4,5A, 10V