DMN3300U-7 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 359 085
Adatlap
Infineon Technologies
Panjit International Inc.
Nexperia USA Inc.
N csatornás 30 V 2A (Ta) 700mW (Ta) Felületszerelt SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DMN3300U-7
DigiKey raktári szám
DMN3300U-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMN3300U-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMN3300U-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMN3300U-7
Leírás
MOSFET N-CH 30V 2A SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1V / 250µA
Gyrt.
Ugs (Max)
±12V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
193 pF @ 10 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
700mW (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
1,5V, 4,5V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
150mohm / 4,5A, 4,5V