DMN2004TK-7
DigiKey raktári szám
DMN2004TK-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMN2004TK-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMN2004TK-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMN2004TK-7
Leírás
MOSFET N-CH 20V 540MA SOT523
Részletes leírás
N csatornás 20 V 540mA (Ta) 150mW (Ta) Felületszerelt SOT-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DMN2004TK-7 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1V / 250µA
Gyrt.
Ugs (Max)
±8V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
150 pF @ 16 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
150mW (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
20 V
Gyártói tokozás
SOT-523
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
1,8V, 4,5V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
550mohm / 540mA, 4,5V