DMN10H220LFDF-7
DigiKey raktári szám
31-DMN10H220LFDF-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-DMN10H220LFDF-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-DMN10H220LFDF-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMN10H220LFDF-7
Leírás
MOSFET BVDSS: 61V~100V U-DFN2020
Részletes leírás
N csatornás 100 V 2,2A (Ta) 1,1W (Ta) Felületszerelt U-DFN2020-6 (Type F)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
6.7 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
384 pF @ 25 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
1,1W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
U-DFN2020-6 (Type F)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
225mohm / 2A, 10V