DMC4047LSD-13
DigiKey raktári szám
DMC4047LSD-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMC4047LSD-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMC4047LSD-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMC4047LSD-13
Leírás
MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO
Részletes leírás
MOSFET tömb 40V 7A, 5,1A 1,3W Felületszerelt 8-SO
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DMC4047LSD-13 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,4V / 250µA
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
19,1nC / 10V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1060pF / 20V
Max. teljesítmény
1,3W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
FET jellegzetessége
logikai FET
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Drain-source feszültség (Udss)
40V
Gyártói tokozás
8-SO
Drain áram (Id) 25°C-on
7A, 5,1A
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
24mohm / 6A, 10V