DHDS2100-13
DigiKey raktári szám
31-DHDS2100-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-DHDS2100-13CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-DHDS2100-13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DHDS2100-13
Leírás
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 2A HDS
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyenirányító híd Egyfázisú Schottky 100 V Felületszerelt HDS
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
850 mV @ 2 A
Gyártó
Diodes Incorporated
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Dióda típusa
Egyfázisú
Tokozás
4-SMD, sirályszárnyas
Technológia
Schottky
Gyártói tokozás
HDS
Záróirányú csúcsfeszültség (max.)
100 V
Alap típusszám
Vezetési áram (Io)
2 A