DFLZ9V1-7 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 8 178
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 2 541
Adatlap
Zener dióda 9.1 V 1 W ±6% Felületszerelt PowerDI™ 123
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DFLZ9V1-7
DigiKey raktári szám
31-DFLZ9V1-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-DFLZ9V1-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-DFLZ9V1-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFLZ9V1-7
Leírás
DIODE ZENER 9.1V 1W POWERDI 123
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 5 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.2 V @ 200 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
PowerDI™ 123
Max. teljesítmény
1 W
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
4 Ohms