DESD32VS2SO-7
DigiKey raktári szám
DESD32VS2SO-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DESD32VS2SO-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DESD32VS2SO-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DESD32VS2SO-7
Leírás
TVS DIODE 32VWM 50VC SOT233
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50V bilincs 4A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DESD32VS2SO-7 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
200W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
36pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Egyirányú csatornák
2
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
32V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
34V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
50V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4A (8/20µs)