DESD12V0S1BLQ-7B
DigiKey raktári szám
31-DESD12V0S1BLQ-7BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-DESD12V0S1BLQ-7BCT-ND - Vágott szalag (CT)
31-DESD12V0S1BLQ-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DESD12V0S1BLQ-7B
Leírás
TVS DIODE 12VWM 33.5V X1DFN10062
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33,5V bilincs 8,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt X1-DFN1006-2
Kategória
Teljesítmény elosztás
300W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
20pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
12V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
15V
Tokozás
0402 (1006 metrikus)
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
33,5V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8,5A (8/20µs)