D3V3X4U10LP-7
DigiKey raktári szám
D3V3X4U10LP-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
D3V3X4U10LP-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
D3V3X4U10LP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
D3V3X4U10LP-7
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 3V UDFN251010
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3V (tipikus) bilincs 3A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt U-DFN2510-10
Kategória
Teljesítmény elosztás
18W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
450pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Egyirányú csatornák
4
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
5,5V
Tokozás
10-UFDFN
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
3V (tipikus)
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3A (8/20µs)