D3V3F4U6S-7
DigiKey raktári szám
31-D3V3F4U6S-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-D3V3F4U6S-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-D3V3F4U6S-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
D3V3F4U6S-7
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT363
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10V (tipikus) bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-363
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
D3V3F4U6S-7 modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Gyrt.
Hálózatvédelem
Igen
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
HDMI, USB
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
0,85pF / 1MHz
Típus
Irányító (rail-to-rail)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
4
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Tokozás
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Átütési feszültség (min.)
6V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
10V (tipikus)