D2V5L1BS2LP3-7
DigiKey raktári szám
31-D2V5L1BS2LP3-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-D2V5L1BS2LP3-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-D2V5L1BS2LP3-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
D2V5L1BS2LP3-7
Leírás
TVS DIODE 2.5VWM 6V X3DFN06032
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6V (tipikus) bilincs 15A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt X3-DFN0603-2
Kategória
Teljesítmény elosztás
90W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
32pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
2,5V (max.)
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Átütési feszültség (min.)
2,6V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
6V (tipikus)
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
15A (8/20µs)