D12V0M1U2T-7
DigiKey raktári szám
31-D12V0M1U2T-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-D12V0M1U2T-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-D12V0M1U2T-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
D12V0M1U2T-7
Leírás
TVS DIODE 12VWM 30VC SOD523
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30V bilincs 6A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-523
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
180W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
telekommunikáció
Típus
Zener
Kapacitás / frekvencia
45pF / 1MHz
Egyirányú csatornák
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
12V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
14,2V
Tokozás
SC-79, SOD-523
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
30V