BZX84C3V9-7-F nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 21 022
Adatlap
Direct
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Comchip Technology
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Diotec Semiconductor
Zener dióda 3.9 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3