BZX84C18W-7-F
DigiKey raktári szám
BZX84C18W-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX84C18W-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZX84C18W-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C18W-7-F
Leírás
DIODE ZENER 18V 200MW SOT323
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 200 mW ±6% Felületszerelt SOT-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84C18W-7-F modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 12.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOT-323
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms