BZX84B3V9Q-7-F
DigiKey raktári szám
31-BZX84B3V9Q-7-FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-BZX84B3V9Q-7-FCT-ND - Vágott szalag (CT)
31-BZX84B3V9Q-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B3V9Q-7-F
Leírás
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.9 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V