BZT585B9V1T-7
DigiKey raktári szám
BZT585B9V1T-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT585B9V1T-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT585B9V1T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT585B9V1T-7
Leírás
DIODE ZENER 9.1V 350MW SOD523
Részletes leírás
Zener dióda 9.1 V 350 mW ±2% Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZT585B9V1T-7 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
500 nA @ 6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±2%
Max. teljesítmény
350 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms