BZT585B3V9TQ-13 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Zener dióda 3.9 V 350 mW ±2% Felületszerelt SOD-523
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZT585B3V9TQ-13
DigiKey raktári szám
31-BZT585B3V9TQ-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT585B3V9TQ-13
Leírás
DIODE ZENER 3.9V 350MW SOD523
Részletes leírás
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±2%
Tokozás
Max. teljesítmény
350 mW
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 1 V