BZT52HC5V6WF-7
DigiKey raktári szám
BZT52HC5V6WF-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT52HC5V6WF-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT52HC5V6WF-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52HC5V6WF-7
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 375MW SOD123F
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 375 mW ±7,14% Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±7,14%
Tokozás
Max. teljesítmény
375 mW
Gyártói tokozás
SOD-123F
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V