BZT52C5V6Q-7-F
DigiKey raktári szám
31-BZT52C5V6Q-7-FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-BZT52C5V6Q-7-FCT-ND - Vágott szalag (CT)
31-BZT52C5V6Q-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C5V6Q-7-F
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 370MW SOD123
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 370 mW ±7,14% Felületszerelt SOD-123
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±7,14%
Tokozás
Max. teljesítmény
370 mW
Gyártói tokozás
SOD-123
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V