BZT52C3V3-7-F
DigiKey raktári szám
BZT52C3V3-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT52C3V3-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT52C3V3-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C3V3-7-F
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.3 V 500 mW ±6% Felületszerelt SOD-123
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZT52C3V3-7-F modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOD-123
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms