BZT52C15S-7-F
DigiKey raktári szám
BZT52C15S-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT52C15S-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT52C15S-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C15S-7-F
Leírás
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 15 V 200 mW ±6% Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZT52C15S-7-F modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 10.5 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms