BZT52C13T-7
DigiKey raktári szám
BZT52C13TDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT52C13TDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT52C13TDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C13T-7
Leírás
DIODE ZENER 13V 300MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 13 V 300 mW ±6% Felületszerelt SOD-523
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOD-523
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms