BZT52C13LPQ-7
DigiKey raktári szám
31-BZT52C13LPQ-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-BZT52C13LPQ-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-BZT52C13LPQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C13LPQ-7
Leírás
DIODE ZENER 13V 250MW 2DFN
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 13 V 250 mW ±6,53% Felületszerelt X1-DFN1006-2
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±6,53%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Gyártói tokozás
X1-DFN1006-2
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V