BZT52C12TQ-7-F nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
onsemi
Raktáron: 7 685
Adatlap
Zener dióda 12 V 300 mW ±5,4% Felületszerelt SOD-523
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZT52C12TQ-7-F
DigiKey raktári szám
BZT52C12TQ-7-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZT52C12TQ-7-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZT52C12TQ-7-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C12TQ-7-F
Leírás
DIODE ZENER 12V 300MW SOD523
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±5,4%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Gyártói tokozás
SOD-523
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V