BAS70LPQ-7B megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Adatlap
Újdonságok a DigiKey-nél
dióda 70 V 70mA Felületszerelt X1-DFN1006-2
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BAS70LPQ-7B
DigiKey raktári szám
31-BAS70LPQ-7BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS70LPQ-7B
Leírás
SCHOTTKY DIODE X1-DFN1006-2 T&R
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
1.6 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 70 V
Kapacitás / Ur, F
1pF / 0V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Rögzítés módja
Vezetési áram (Io)
70mA
Tokozás
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
960 mV @ 15 mA
Gyártói tokozás
X1-DFN1006-2
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C