BAS70-04Q-7-F
DigiKey raktári szám
BAS70-04Q-7-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS70-04Q-7-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS70-04Q-7-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS70-04Q-7-F
Leírás
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár soros csatlakozás 70 V 70mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyártó
Diodes Incorporated
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Dióda kialakítása
1 pár soros csatlakozás
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
70mA (DC)
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA