BAS40W-05-7-F
DigiKey raktári szám
BAS40W-05FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS40W-05FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS40W-05FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS40W-05-7-F
Leírás
DIODE ARR SCHOT 40V 200MA SOT323
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 40 V 200mA (DC) Felületszerelt SC-70, SOT-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAS40W-05-7-F modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Diodes Incorporated
Záróirányú feléledési idő (Trr)
5 ns
Visszáram Ur-nél
200 nA @ 30 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Tokozás
SC-70, SOT-323
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
SOT-323
Vezetési áram (Io) (diódánként)
200mA (DC)
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 40 mA