B2100A-13-F
DigiKey raktári szám
B2100A-13-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
B2100A-13-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
B2100A-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B2100A-13-F
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 2A Felületszerelt SMA
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
SMA
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 125°C
Vezetési áram (Io)
2A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
790 mV @ 2 A