B1100-13-F
DigiKey raktári szám
B1100-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
B1100-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
B1100-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B1100-13-F
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 1A Felületszerelt SMA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B1100-13-F modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
80pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
SMA
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
790 mV @ 1 A