AZ23C10-7-F
DigiKey raktári szám
AZ23C10-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AZ23C10-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
AZ23C10-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AZ23C10-7-F
Leírás
DIODE ZENER ARRAY 10V SOT-23-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener diódatömb 1 pár közös anód 10 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AZ23C10-7-F modellek
Kategória
Max. teljesítmény
300 mW
Gyártó
Diodes Incorporated
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Konfiguráció
1 pár közös anód
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Névleges Zener-feszültség (Uz)
10 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Tűrés
±5%