AZ1117H-1.8TRG1
DigiKey raktári szám
31-AZ1117H-1.8TRG1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AZ1117H-1.8TRG1CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AZ1117H-1.8TRG1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AZ1117H-1.8TRG1
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A SOT-223-3
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,25V / 1A
Gyrt.
Kimeneti áram
Sorozat
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
kikapcsolás túlmelegedéskor
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V