AZ1084CD-3.3TRG1
DigiKey raktári szám
AZ1084CD-3.3TRG1DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AZ1084CD-3.3TRG1DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AZ1084CD-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AZ1084CD-3.3TRG1
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 5A TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 5A TO-252-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AZ1084CD-3.3TRG1 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
72dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
12V
Gyártói tokozás
TO-252-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,5V / 4,5A